AQUA

Kategooria:

Kirjeldus

Meie loominguline grupp koostab unikaalseid veeinstallatsioone kaasaegse interjööri jaoks printsiibil „vesisein“. Veeinstallatsiooni disain koostatakse kunstnike poolt arvestades sisustust, millesse installatsioon paigaldatakse.  Üldine installatsiooni visuaalne kontseptsioon põhineb neljal põhilisel printsiibil:

  • lihtne vorm
  • värvide mäng
  • kunstiline tekstuur
  • hääletu veevool kogu objekti pinnal

Me koostame väga efektseid vee objekte, millel on sügavad ja eredad värvitoonid, ja tänu millele nad harmooniliselt sulavad ruumi interjööri ja muutuvad sisustuse keskseks elemendiks.

Me saavutame skulptuuripinna  erakordset sulatumust, tänu millele vesi jookseb alla väga peenikese kihina. Skulptuur saab ereda värvuse, kuna vesi sulandub pealmisesse kihti. Kuivamise korral ta muutub vähem eredaks. Me nimetame seda „merekivide efektiks“, kuna seesama toimib ka merekividega rannal, kui nad ära kuivavad.

Niisugune veeinstallatsioon on väga efektseks elemendiks kaasaegses interjööris.

Objektid näivad massiivsetena ja muljetavaldavatena tänu oma suurusele, vormile ja värvile. Nad elavdavad väga ruumi.

Lisaks kõrgetele visuaalsetele omadustele meie veeobjektid kõrgendavad hubasust ruumis, tänu sellele, et nad säilitavad õhuniiskust inimesele vajalikul määral, mis kaasaegsetes majades ja büroodes on hädavajalik.

Õhk ruumides, kus asub niisugune kosk, on palju puhtam, kuna ta seob tolmu, baktereid ja mikroorganisme, kõrvaldab staatilist elektrit, vähendab õhu kuivust, ja selle tulemusena, vähendab hingamisteede kuivust ja ärritavust.

Õhu niisutamine tõstab immuniteeti, säilitab loomulikku naha niiskust, parandab enesetunnet ja und.

 

DISAIN

 

Meie tooteid on raske klassifitseerida. Nad on skulptuurid, fontäänid, kosed, õhuniisutajad , aga, mis kõige tähtsam, efektsed disaini elemendid interjööris.

Materjal, millest skulptuur ja mahutikate on tehtud on tehiskivi.

Mahuti valmistatakse dekoratiivselt lihvitud  roostevabast terasest või tehiskivist.

Meie poolt loodud veeskulptuurid on ebatavaliseks, efektseks ja stiilseks interjööri lahenduseks kaasaegses majas, büroos, kohvikus, kaubandus- keskuses, hotellis jne.

Meie veeinstallatsioonid kaunistavad iga fuajeed, konverentsiruumi, vastuvõtutuba, koosolekusaali jne., luues kaasaegse, stiilse ja mugava sisustuse.

Stiili, milles meie objektid on valmistatud võib nimetada minimalismiks, kuna me loome lihtsavormilisi esemeid. Värvide võimalused on väga laialdased. Siiski me eelistame kasutada eredaid värve, mis võimaldab esemel saada kaasaegse interjööri domineerivaks elemendiks. See on tõepoolest suurepärane võimalus elavdada ruumi ja kutsuda esile positiivseid emotsioone ja vaimustust.

Meie dekoratiivsete objektide eelised:

  • sulavtuva pinna efekt
  • ühildane, peenike, helitu veevool kose pinnal
  • laialdane värvigamma ja võimalus valida värve vastavalt interjöörile
  • esemete valmistamine individuaaltellimuse alusel
  • roostevabast terasest mahutid ja detailid
  • ekonoomsed ja peaaegu helitud pumbad

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “AQUA”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.